המרכז לאבחון מחלות מין

אודות

אודות

המרכז לאבחון מחלות מין הוקם במטרה להוות מקור מידע אמין, מקיף ועדכני בכל הנוגע לאבחון מחלות מין, בדיקות לאבחון איידס, בדיקות הרפס ובדיקות לאבחון מחלות מין נוספות.

במרכז לאבחון מחלות מין תמצאו את כל המידע הדרוש על בדיקות לאיתור ואבחון מחלות מין, המידע באתר נאסף ונערך בקפידה, על מנת להבטיח כי בשעת חשש תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש באופן מהיר, יעיל ומדוייק.

 בדיקות למחלות מין הוא תחום המתפתח במהירות ובדיקות חדשניות יוצאות לשוק באופן תדיר, במרכז לאבחון מחלות מין תמצאו את כל החידושים בתחום בדיקות האיידס, בדיקות לגילוי עגבת, בדיקות כלמידיה ובדיקות חיוניות נוספות.

 במרכז לאבחון מחלות מין תוכלו למצוא מידע אודות:

  • בדיקות לאבחון איידס
  • מחלות מין, תסמיניהן ואילו בדיקות לבצע כדי לאבחן?
  • בדיקת פאפ לגילוי HPV
  • פצעים באברי המין
  • אמצעי מניעה ועוד

הדרך הטובה ביותר להגן על עצמכם מפני הידבקות במחלות מין היא באמצעות קונדום וידע. מידע אודות דרכי ההידבקות במחלה, אילו מחלות מועברות גם במין אוראלי או אנאלי, מפני אילו מחלות יותר קשה להתגונן ומהם הסימפטומים שיאפשרו לכם זיהוי מהיר של המחלה וקבלת טיפול, בזמן שיכול להוות את ההבדל בין טיפול קצר וריפוי מלא, לטיפול ארוך וסיבוכים.

 המרכז לאבחון מחלות מין את כל המאמצים להביא בפניכם את המידע העדכני, המקיף והמדוייק ביותר על מנת לסייע לכם לפתח את המודעות הדרושה, בשביל לשמור על הבריאות המינית שלכם ושל הפרטנרים שלכם.

 על אף האמור, החומר באתר אינו מהווה תחליף לביצוע בדיקות נדרשות והתייעצות רפואית. בכל מקרה של חשש להידבקות במחלת מין, חשוב לפנות בדחיפות לרופא ולבצע את הבדיקות, על מנת לשלול את ההדבקה.

Exit mobile version